Notice: Undefined variable: theOptions in /home/samida/domains/samida.lt/public_html/wp-content/plugins/lightbox-plus/lightboxplus.php on line 260

Notice: Undefined variable: theOptions in /home/samida/domains/samida.lt/public_html/wp-content/plugins/lightbox-plus/lightboxplus.php on line 261

Notice: Undefined variable: lightboxPlusOptions in /home/samida/domains/samida.lt/public_html/wp-content/plugins/lightbox-plus/lightboxplus.php on line 203
UAB "Samida" » Kainos

Kainos

Bendra baldų kaina priklauso nuo šių sąlygų: projekto, pasirinktų medžiagų ir furnitūros.

Visų pirma reikia turėti norimo baldo projektą. Tačiau net jį turint, kaina yra žinoma tik preliminariai. Tačiau galime žinoti tarkim „tuščio baldo“ kainą, kai skaičiuotume viską kuo paprasčiau ir pigiau, dar vadinamąjį „ekonominį“ variantą.

Didelę įtaką baldo kainai turi pasirinktos medžiagos, iš kurių gaminami baldai.
Baldo karkasui dažniausiai naudojamos nebrangios, tačiau fasadinėms, (spintelių durelėms, stalčiukų priekiams, kitoms fasadinėms baldų detalėms) dažnai renkamasi iš daugelio brangesnių medžiagų, kurios baldo kainą gali padidinti nuo 5 iki 50 proc.

Nereikia pamiršti ir bene svarbiausios baldų detalės- furnitūra. Daugelis neturėję baldų su kokybiška furnitūra neįvertina jos reikalingumo, tačiau turintys ir naudojantys baldus su aukšto lygio furnitūra, puikiai žino, kad tai toli gražu ne prabangos, tačiau jau ir būtinumo sąlyga balduose.

Kokybiški lengvai važinėjantys stalčiai virtuvėje- patogumas ir ergonomiškumas, nereikia lenktis, o kiekvienas daiktas, net ir giliai spintelėje, pasiekiamas neįdedant tam pastangų.

Kokybiškas durų pakelėjęs- lengvumas ir praktiškumas, atidarymui ir uždarymui nereikia pastangų, o spintelės turinį paprasta pasiekti.

Kokybiškai furnitūrai: Blum, Grass, Hettich, gamintojai duoda galima sakyti neribotą garantiją, UAB „SAMIDA“ savo ruoštu suteikia 5-erių metų garantiją.

Kokybiška furnitūra turi ir daugelį kitų funkcijų balduose, mat jos įvairovė yra išties plati. Todėl ir baldų kainą gali didinti kad ir dvigubai. Tačiau mes visad rekomenduojame siekti optimalaus sprendimo parenkant furnitūrą, užtikrinant geriausią kainos ir kokybės santykį. Šiuo atveju reiktų nepagailėti investuoti į baldus apie 10-25 proc.“tuščio baldo“ kainos.

Sieninės spintos kaina priklauso nuo šių sąlygų:projekto, naudojamo slenkančių durų profilio ir jos užpildo.

Sieninės spintos projektas ( vidinės lentynos, stalčiai) turi būti sukūrtas pagal paskirtį ir ergonomiškumą. Pati medžiaga spintos vidui patariama naudoti pigesnė, kokybės patikėkit pakanka, o estetika spintos vidui nėra būtina.

Slenkančių durų profilių yra įvairiausių, UAB „SAMIDA“ gamyboje naudoja tik kokybiškus profilius, kuriems taip pat suteikia 5-erių metų garantiją. Visgi dažniausiai naudojami pigesni variantai, bet tik kokybiški. Patariama naudoti tokius profilius į kuriuos įsistato 10 mm. užpildas, o ne 18 mm., kuris yra lengvesnis, tad ir durys važinėja lengviau.

Slenkančių durų užpildas didžiausią svarbą užima estetikos atžvilgiu. Galima naudoti įvairiausią medžiagą, dažniausiai parenkamas laminuotos plokštės užpildas ( įvairovė- milžiniška), tačiau neretai naudojamas ir stiklas ar veidrodis. Taip pat galime pasiūlyti ir panoramą stikle- Jūsų norimas vaizdas duryse. Arba įvairus dekoras, tapetai ar šilkas.

Taigi spintos kainą galima sužinoti tik tuomet kai žinai visus jos komponentus. UAB „SAMIDA“ padės Jums surasti optimaliausią sprendimą projektuojant Jūsų išsvajotus baldus.